Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TTSO’dan Başkan Genç’e proje dosyası


07.02.2019, TRABZON, TTSO – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret eden Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’e, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu tarafından şehrin geleceği adına planlanan ve yürütülen projelerle ilgili dosya verildi.

 

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ve beraberindekiler Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Başkan M. Suat Hacısalihoğlu, Meclis Başkanvekili Halil İbrahim Nalbant ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

 

Başkan Genç, şehrin gelişimine her zaman katkı sağlayan TTSO’nun, yürüttüğü projelerle kentin ufkunu da açtığını vurguladı. Genç, seçilmesi halinde şehrin tüm dinamikleriyle istişare ederek, ortak akılla çalışmalar yapacaklarını ifade ederek, “Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’ndan da bu anlamda bugüne kadar olduğu gibi yine üst düzey katkı bekliyoruz” ifadesini kullandı.

 

Odanın yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veren TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ise, başta Yatırım Adası, İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi, Uzungöl Kış Turizmi Merkezi, Yeni Havalimanı Projesi, Kongre Merkezi, Sanayi Siteleri Projesi ve Araklı Turizm Merkezi Projesi başta olmak üzere çeşitli çalışmaların yer aldığı dosyayı Başkan Genç’e sundu.