Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Yönetim Kurulu Eski Başkanları

ATIF SARUHAN
06.01.1944 - 22.04.1944

HÜSEYİN ÇULHA
04.05.1944 - 08.11.1951

HASBİ SERDAR
26.11.1951 - 16.11.1954

NACİ BAŞMAN
23.11.1954 - 23.11.1955

HAKKI KÜREMAN
29.11.1955 - 06.11.1960

KAMURAN URAL
20.01.1960 - 06.12.1961

ŞEVKET ÇULHA
06.12.1961 - 27.11.1963

H. AVNİ USTAÖMEROĞLU
04.12.1963 - 30.11.1966

ERTUĞRUL ATAKAN
07.11.1966 - 29.11.1967

H. AVNİ USTAÖMEROĞLU
06.12.1967 - 25.11.1970

CELAL ALEMDAĞ
04.12.1970 - 09.03.1976

MUHARREM MELEK
21.04.1976 - 24.11.1978

COŞKUN ERKULOĞLU
06.12.1978 - 21.11.1979

MUHARREM MELEK
27.11.1979 - 01.02.1984

COŞKUN ERKULOĞLU
07.02.1984 - 01.04.1987

TAYFUN SEZEROĞLU
01.04.1987 - 31.08.1990

CEVDET EYUPOĞLU
31.08.1990 - 18.03.1992

MAZHAR AFACAN
14.03.1992 - 24.11.1999

M. ŞADAN EREN
26.11.1999 - 21.02.2009

M. SUAT HACISALİHOĞLU
21.02.2009 - .............