Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TTSO - Ziraat Bankası ile oda üyelerine yönelik kredi protokolü imzalandı.


31.03.2011, TRABZON – TTSO, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası arasında imzalanan protokol ile oda üyelerine piyasa koşullarının altında kredi kullanma imkânı sağlandı.

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu, Ziraat bankası ile yapılan anlaşmanın indirimli faiz ve komisyon oranları ile Kredi ve Teminat mektubu kullandırılmasını kapsadığını söyledi.  Başkan M.Suat Hacısalihoğlu, Banka protokol kapsamında kredi almak isteyen Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yüzde 5 indirimli faiz oranıyla borçlu cari hesap-BCH yüzde 8 indirimli faiz oranıyla taksitli kredi ve yüzde 50 indirimli komisyon onanıyla teminat mektubu kullandırılabileceğini bildirdi.

Protokol imza törenine Ziraat Bankası adına Trabzon Bölge Başkanlığı Bölge Başmüdürü Emin Çubıkcı,  Trabzon Müdürü Uğur Akdeniz ve Ticari Bankacılık Bölüm Müdür Vekili Murat Alkan katıldı. Bankanın Trabzon Bölge Başmüdürü Emin Çubıkcı, krediyi kullanmak isteyen TTSO üyelerinin bankaya müracaat etmeleri halinde kendilerine yardımcı olunacağını bildirdi.