Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Türk-İngiliz İş Forumu

 


DEİK/ Türk-İngiliz İş Konseyi’nin katkılarıyla Türk-İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası (TBCCI) tarafından 09 Eylül 2011 tarihinde İstanbul (Barbaros) Point Otel’de “Türk-İngiliz İş Forumu” düzenlenecektir. 

İki ülke arasındaki ticaret ve yatırım imkanlarının ele alınacağı toplantıya T.C. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve T.C. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in katılarak iş dünyası temsilcilerine hitap etmeleri öngörülmektedir. Toplantı kapsamında gerçekleştirilecek enerji, altyapı ve sağlık turizmi sektörlerine ilişkin panellerde işbirliği fırsatları ele alınacaktır. Ayrıca aynı gün akşam “Networking Resepsiyonu”nda, Acclaro 2011 Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri Türk özel sektörünün önde gelen firmalarına takdim edilecektir. Toplantıya TBCCI başkanlığında İngiltere’den geniş bir iş dünyası heyeti katılımı beklenmekte olup, halihazırda İngiltere tarafında kayıt işlemlerini tamamlamış firmaların listesi ekte bilgilerinize sunulmaktadır. 

İngiltere ile ikili ilişkilerimizin önemli ivme kazandığı bu dönemde gerçekleşecek, anılan toplantıya ekte yer alan taslak program çerçevesinde katılmayı arzu eden üyelerinizin katılım teyitlerini 19 Ağustos 2011 tarihine kadar DEİK Temsilcisi Hande Güngörür’e (hande@ytso.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.

Kamuoyuna ve üyelerimize duyurulur.


Saygılarımızla,