Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TTSO üyelerine TEB’den uygun şartlarda kredi imkanı


28.03.2012, TRABZON-TTSO, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin TEB’den uygun şartlarda kredi kullandırılmasını içeren protokol, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ile TEB Karadeniz Direktörü Gökhan Sertsöz tarafından imzalandı.

Törende konuşan Başkan Hacısalihoğlu, “TEB ile uygun faizli ve birkaç ay ödemesiz kredi protokolü imzalıyoruz. İhtiyaç duyan üyelerimizin imkanları doğrultusunda bu kredilerden faydalanmasını arzu ediyoruz. TEB’e de üyelerimize sunduğu bu imkan dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi.
 
TEB Karadeniz Direktörü Gökhan Sertsöz ise Türkiye’de 510 şube sayısına ulaşan TEB’in Karadeniz’de de 25 şubesinin bulunduğunu söyledi.

TEB olarak işletme ve KOBİ bankacılığına büyük önem verdiklerinin ve bu alanda başarılı çalışmalara imza attıklarının altını çizen Sertsöz, TTSO üyelerine yönelik kredi kullanım kolaylığın da bu kapsamda olduğunu belirtti.

Sertsöz, ‘esnafa nefes aldıran’ kredi olarak adlandırdıkları 25 bin TL üst sınırlı, 36 ay vadeli ve 3 ay geri ödemesiz krediden TTSO’da 5 yılı dolduran ve üyeliği halen devam edenlerin faydalanabileceğini sözlerine ekledi.