Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TTSO üyelerine bankacılık işlemlerinde Akbank’tan kolaylık sağlayan protokol imzalandı.


27.08.2012, TRABZON, TTSO, Akbank tarafından Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine bankacılık işlemlerinde avantajlar içeren KOBİ Destek Paketi, Avantajlı Krediler paketi ve Aidat Tahsilat Sistemi sunan protokol Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu ile Akbank Bölge Müdürü Murat Can Korkmaz arasında imzalandı.

Protokol İmza töreninde yaptığı açıklamada TTSO Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu, oda üyelerinin daha az masraflı ve daha uzun ve avantajlı bankacılık sistemi olanaklarından yararlandırmayı hedeflediğini söyledi.

Akbank’ın oda üyelerine sunduğu avantajların rekabet ortamında üyelere fayda sağlaması amacında olduklarını kaydetti.

Akbank Bölge Müdürü Murat Can Korkmaz’da TTSO’ya kayıtlı üyelere Akbank’ın en iyi imkânlarını sunmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Bankacılık hizmetlerinde masraflarda bir takım avantajlar sağlarken bazı hizmetlerimizi de ücretsiz hale getirdik.” dedi. Korkmaz, küçük esnafın tercih ettiği bankalar ile pazarlık yapması gerektiğini sözlerine ekledi.

Protokoldeki ayrıntılar şöyle.


Ticari ve Kobi Satış Yönetimi Müdürü Abdullah Emir ve Ticari Pazarlama Müdürü Buğra Gülsever’den oluşan heyet Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu’nu ziyaret ederek son bir yıllık çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.