Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rusya Federasyonu Trabzon Başkonsolosu Talanov’dan veda ziyareti


06.04.2017, TRABZON, TTSO – Trabzon’daki görev süresi dolan Rusya Federasyonu Başkonsolosu Dmitry Talanov, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

 

Trabzon’da 5 yılı geride bıraktığını belirten Başkonsolos Talanov, görev süresi içinde birçok ortak çalışmaya imza attıkları Ticaret ve Sanayi Odası ile verimli bir çalışma dönemi geçirdiklerini söyledi. Talanov, Trabzon için birçok önemli projeye imza atan TTSO’nun başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu da, iş dünyasına karşı görev süresi boyunca ilgisini esirgemeyen Talanov’la uyum içinde çalıştıklarını belirterek, bundan sonraki görevlerinde kendisine başarılar diledi.

 

Talanov, Başkan Suat Hacisalihoğlu’na ziyareti anasına ahşam motifli bir semaver hediye etti. Başkan Hacısalihoğlu da, Talanov’a Trabzon’daki görev süresi boyunca TTSO faaliyetlerinde çekilen fotoğraf ve videolarından oluşan bir görsel arşiv ile plaket takdim etti.

 

Talanov’un veda ziyaretinde TTSO Başkan Yardımcısı Erkut Çelebi, yönetim kurulu üyeleri Nevzat Özer, İsmail Gençcelep ve Genel Sekreter Hakan Gürhan da hazır bulundu.