Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TTSO’dan Anneler Günü Mesajı


14.05.2017, TRABZON-TTSO, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu milletimizin en önemli degerlerinden birinin de annelik ve anne sevgisi olduğunu vurgulayarak anneler gününü kutladı.


Anne sevgisinin toplumların karekterini oluşturduğunu, Anadoluda bu sevginin doruklarda yaşandıgını ifade eden TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, ‘’ Anne sevgisi bütün sevgilerin üzerindedir. Bu sevgi toplumlarıda karakterize eder. Ülkemizde özellikle Anadolu’da anneliğe ve anneye atfedilen değer bir başkadır. Anne sevgisi önce aileyi sonra toplumu bir arada tutan en güçlü bağlarımızdan biridir..Bu bağ ne kadar güçlü ve derinse milletimizin geleceği o kadar aydınlıktır. ‘’dedi


Başkan Hacısalihoğlu yakın çevremizde yaşanmakta olan savaşların annelere bir çok acı yaşattığını, kısa sürede barışın tesis edilmesinin yeni acıları önleyecegini işaret etti. Hacısalihoğlu, ‘’ Savaşları barışa dönüştüren anne sevgisi dünyanın barış ve esenliğinde büyük pay sahibi olduğu aşikardır.’’ şeklinde sözlerini tamamladı.