Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Tour d'Europe 2017 / ANUGA Fuarı Öncesi Etkinliği


Tour d'Europe etkinliği, Alman alıcı firmalarla Avrupa’daki yiyecek ve içecek üreticisi firmaları bir araya getirerek işbirliği yapmaları konusunda firmalara fırsat sunmaktadır. Etkinlikte, Alman alıcılardan gelen spesifik taleplere dayalı yüz yüze alıcı-üretici görüşmeleri organize edilecektir. Avrupa'daki üreticiler önceden belirlenmiş toplantılar sırasında ürünlerini sunmak için Köln'e gidecekler. Bu etkinlik, alıcılar ve yiyecek-içecek sektörü üreticilerini bağlamayı amaçlayan Avrupa İşletmeler Ağı’nın yeni bir girişimidir.

 

2015 yılında Tour d'Europe etkinliği pilot proje olarak uygulanmış, Avrupa’daki yiyecek ve içecek üreticileri Edinburg’a gelmiş ve İskoç alıcılarla görüşme yapmış, ürünlerini sergilemişlerdir ve bu etkinlik çok başarılı olmuştur. Bunun sonucu olarak 2016 yılında Roterdam ve Stockholm’de bu etkinliğin 2. si düzenlenmiştir.

 

Etkinliğe kayıt ve katılım ücretsizdir. 6 Ekim’de Köln’de gerçekleşecek bu etkinliğe sadece görüşmeleri planlanan katılımcılar kabul edilecektir. Alıcı ve üretici firmaların, etkinliğin web sitesinde (https://www.b2match.eu/tour-d-europe-anuga2017 ) kayıt yaptırmaları gereklidir. Etkinliğe kayıt için son tarih 16 Eylül’dür.

 

Etkinliği, Avrupa İşletmeler Ağı ortaklarından ZENIT GmbH ve NRW Europa organize etmekte olup dünyanın birçok bölgesinde bulunan ve Avrupa İşletmeler Ağı ortağı olan 71 kurum etkinliğe eşlik etmektedir. Etkinliğe Türkiye’den Ege Üniversitesi, İstanbul Sanayi Odası, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası firmalarıyla birlikte katılım sağlayacaktır. Trabzon’dan etkinliğe katılım sağlamak isteyen firmalarımıza Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası-Avrupa İşletmeler Ağı uzmanları eşlik edecektir.

 

Etkinlik, perakende ticaret ve yiyecek servisi ve catering pazarı için dünyanın önde gelen gıda fuarı olan ANUGA'nın öncesinde organize edilecektir. Anuga fuarı 7-11 Ekim 2017 tarihleri arasında Köln'de gerçekleşecektir.

 

Detaylı Bilgi için;

 

Etkinliğe katılım ve detaylı bilgi için;
Avrupa İşletmeler Ağı Karadeniz ( Trabzon )
Adres: Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası - Pazarkapı Mah. Sahil Cad. No:103 Kat:5 Ortahisar/ Trabzon
Elif DUMAN, Türker Metin ONUR, Cengizhan SUNGURLU
Tel: 0462 326 80 70 – Dahili: 270, 269, 276 Faks: 0462 326 80 60
E-mail: elifduman@ttso.org.tr; turkeronur@ttso.org.tr; cengizhansungurlu@ttso.org.tr