Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Automechanika Dubai 2018

 


SAYIN ÜYEMİZ

             

İlgi: TOBB’nin 08.11.2017 tarihli ve 0411/17200 sayılı yazısı

 

İlgi kayıtlı yazıda, Birleşik Arap Emirliklerinin Dubai Emirliği'nde, 1-3 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenecek AUTOMECHANİKA DUBAİ 2018 Fuarını Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

 

Yazıda devamla, AUTOMECHANİKA DUBAİ Fuarının, otomotiv yedek parça, aksesuar ve modifiye, bakım ve onarım, bakın ve yenileme, elektronik donanım ve sistemler, oto yıkama, parça ve sistemleri, yönetim ve dijital çözümler konularında Ortadoğu otomotiv endüstrisinde lider fuar olarak nitelendirildiği ve ITO tarafından Hail 5 ve 6’da katılımın sağlanacağı iletilmektedir.

 

AUTOMECHANİKA DUBAİ Fuarına milli iştirak katılım ücreti 760,- ABD $/m2 olarak belirlendiği ve katılım bedeline tüm ana hizmetlerin dahil olduğu ifade edilmektedir.

 

Söz konusu etkinliğe ilişkin detaylı bilgi için aşağıda bilgileri sunulan görevliler ile irtibata geçilebilir veya TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr ) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkânları/Yurt Dışı Etkinlikleri” bölümünden ulaşılabilmektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.