Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gürcistan 7.Uluslararası Yapı,İnşaat,Emlak ve Yeni Teknolojiler Fuarı - BATUMIBUİLD 2017

 


Gürcistan 7.Uluslararası Yapı,İnşaat,Emlak ve Yeni Teknolojiler fuar olan BATUMIBUİLD 2017 8-10 Aralık Tarihlerinde Kafkasyanın en Güzel sehri Batum'da Otel Sheraton'da Düzenlenecektir.Gürcistan'da Fuar ve Kongre organizasyon işleri yapan GEONET EXPO-LTD Şirketi trafından organize edilmektedir.


GEONET EXPO Gürcistan'da Fuar duzenleyen ve bölgedeki güçlü firmaları bir araya getırip iş hacmini yükselmesini saglamaktadır. BATUMIBUILD 2017 destekleyenler : Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümeti, Acara Özerk Cumhuriyeti Maliye ve Ekonomi Bakanlığı, Batum Belediyesi, Acara Sanayi ve Ticaret Odası ve Gürcistan Uluslararası Yatırımcılar Derneği, Medya destekçileri: Adjara TV ve “TV 25”, gazeteler: “Gazeti Ajara” ve Caucasus Business week. Bu sene, ilk olarak, fuara uluslararası ve yerel menkul ve gayrimenkul malların acenteleri de katılacak, acenteler, şirketlerle doğrudan iş ilişkilerini kurarak, bölgede yatırımların çekmesi ve ekonomik olarak büyümesine yardımcı olacaktır.


Fuarda Yapı,İnşaat,Emlak, yeni teknolojiler, değişik yabancı ve Gürcü şirktlerin ürünleri, inşaat malzmeleri, cihazlar, inşaat donatımları, iklimlendirme ve soğutma sistemleri, mimarlık teknoloji, iç ve dış tasarımı gibi ürünler yer alacaktır. Fuar geniş kapsamlı olup bir çok ülke katılmakta ve yıldan yıla daha çekici ve verimli hale gelmektedir. “Batum 7. Uluslararası İnşaat ve Tasarım Fuarı 2017”da yerli şirketlerle birlikte yabancı şirketler de katılmaktadırlar. Fuar, katılanlan şirketlere, kendi ürünleri veya servislerini kullanıcıların geniş kitlesine tanıtma olanağı, iş bağlantılarının karşılıklı olarak değişiminin gerçekleştirmesi, inşaat ve dizayn alanında mevcut yenilikler ve yeni teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır.


Hotel Sheratoni. Batum. Gürcistan 8 December 2017, 12:00 10:00 - 18:00

 

Ek: Batumi Build 2017 PDF