Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TTSO, TS ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi tetkikini başarıyla tamamladı


11.05.2018, TRABZON, TTSO – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, TS ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi tetkikini başarıyla tamamladı.

 

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Baş Tetkikçisi Ertuğrul Altındağ tarafından 3 gün süreyle gerçekleştirilen tetkik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Tolga Avcı ve Murat Zeki Solak, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Özcan İlarslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Yaroğlu ve İlyas Bektaş, Genel Sekreter Hakan Gürhan ve personelin katılımıyla gerçekleştirilen açılış toplantısı ile başladı.

 

 

 

“ÜYELERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞIYORUZ”

 

Başkan Yardımcısı Tolga Avcı, açılış toplantısında yaptığı konuşmada, TTSO’nun 1884 yılında kurulan Türkiye’nin en eski odalarından biri olduğunu belirterek, “O günden bugüne kadar üyelerimize en iyi hizmeti verme gayreti içindeyiz. Odamız 2005 yılında da TSE Kalite Yönetim Sistemi’ne geçmiştir. Denetimleri de bugüne kadar başarıyla tamamladık. Denetimlerde odamızdaki eksikleri biz de görmüş oluyoruz. Bunları düzelterek üyelerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz” dedi.

 

Tetkikin ardından 10 Mayıs 2018’de gerçekleştirilen kapanış toplantısında Başkan Yardımcısı Tolga Avcı, TSE Baş Tetkikçisi Altındağ’a bilgi birikim paylaşımlarından dolayı teşekkür etti. Altındağ da TTSO personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.