Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TTSO’nun iftarında Trabzon buluştu


09.06.2018, TRABZON, TTSO – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TTSO) düzenlediği geleneksel iftar yemeği geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

 

 

 

 

İftara Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta ve Ayşe Sula Köseoğlu, Baro Başkanı Sibel Suiçmez, İl Jandarma Komutanı Albay Halil Şen, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, protokol üyeleri, TTSO’nun eski ve yeni yönetim kurulu ile meclis üyeleri, TTSO kurulları, basın mensupları ve misafirler katıldı.

 

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, geleneksel hale gelen iftar yemeğine katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür ederek, “İftar yemekleri uzun süre görmediğimiz dostları da yeniden görme bu anlamda birlik ve beraberliği pekiştirme adına da önemli organizasyonlar” dedi.

 

TTSO Meclis Başkanı M. Şadan Eren ise, “Odamızın yıllardır sürdürdüğü geleneksel iftar yemeğine katılımınızdan dolayı şahsım ve meclis adına teşekkür ediyorum. İnşallah bir sonraki iftarda da eksilmeden bir arada oluruz. Kadir gecenizi de şimdiden kutluyorum” diye konuştu.