Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TTSO'da Avrupa Birliği Yolunda KOBİ'ler Paneli düzenlenecek


16.12.2018, TRABZON, TTSO - Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi tarafından düzenlenen 'Avrupa Birliği Yolunda KOBİ''ler" etkinliğinde girişimcilere destekler ve markalaşma konuları başta olmak üzere birçok konuda bilgi verilecek.

ABİGEM ve Avrasya Üniversitesi'nin de desteğiyle 18 Aralık 2018 Salı günü saat 09.30'da Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasının 8'inci katındaki toplantı salonunda başlayacak etkinlikte KOBİ'ler, girişimciler ve girişimci adaylarının hangi kurumlardan hangi destekleri alabileceği, nasıl markalaşabileceği gibi birçok konuda ilgili konuşmacılar tarafından bilgi verilecek. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Yakup Karbuz, KOBİ'lerin ekonominin can damarı olduğuna dikkat çekerek, etkinlik aracılığıyla hem AB kaynaklı destekler hem de diğer kurumların KOBİ'lere yönelik destekleri konusunda bilgilendirme yapılacağını, ulusal ve uluslararası pazarlarda yer edinebilmek için olmazsa olmaz bir olgu olan  markalaşma konusunda eğitim verileceğini belirtti. Karbuz, etkinliğin ücretsiz ve tüm vatandaşların katılımına açık olduğunu da dile getirdi.

Saat 09.30'da kayıtların açılacağı etkinlikte, 10.15'te Avrupa Birliği Yolunda KOBİ'ler – Destekler konulu panel düzenlenecek. Panelde TKDK, DOKA, KOSGEB, DKİB, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü temsilcileri destekler konusunda katılımcılara bilgi sunacak. Öğle yemeğinin ardından ise n11.com kurucusu Ömürden Mehmet Sezgin Markalaşma konulu sunumunu yapacak.