Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


OneTrabzon’da 7. dönem ödülleri sahiplerini buldu


26. 05. 2018 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın, kentin tanıtımına katkıda bulunmak için Instagram’da oluşturduğu OneTrabzon hesabı ilgi görüyor.

Hacısalihoğlu: Alınan tedbirler önümüzü görmemiz için bize güven verdi


25. 05. 2018 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, son dönemde ekonomide fırtınalı günler yaşadıklarını vurgulayarak, “Hükümetimizin ilgili bakanlarının ve Merkez Bankası’nın sürekli aldığı tedbirlerle önümüzü rahat görebileceğimiz konusunda bizlere güven verildiğini de söyleyebiliriz. Bu güven piyasalar için çok çok önemliydi” dedi.

TTSO’ya tebrik ziyaretleri


24. 05. 2018 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret eden çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileri, Meclis Başkanı M. Şadan Eren ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ile yönetim kurulu üyelerine, göreve seçilmeleri nedeniyle tebriklerini iletti.

VARYAP Yomra Sanayi Sitesi’nin temeli atıldı


23. 05. 2018 VARYAP Holding tarafından inşa edilecek olan Yomra Sanayi Sitesi’nin temeli törenle atıldı.

“Milletimizin 19 Mayıs bağımsızlık meşalesi gençlerimizle sonsuza dek sürecektir”


19. 05. 2018 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yayınlanan mesajda Atatürk’ün başlattığı milletimizin 19 Mayıs bağımsızlık mücadelesini emanet ettiği genlerimizin ellerinde sonsuza dek süreceği belirtilerek kutlandı.

TTSO’ya tebrik ziyaretleri


18. 05. 2018 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret eden çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileri, Başkan M. Suat Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerine, göreve seçilmeleri nedeniyle tebriklerini iletti.

Başkan Genç: TR61 Yeşil Endüstri Bölgesi özel teşekkürü hak ediyor


17. 05. 2018 Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu’na yeniden göreve seçilmesi nedeniyle tebrik ziyaretinde bulundu. Genç, Hacısalihoğlu ve yönetim kurulundaki çalışma arkadaşlarına başarılı bir çalışma dönemi diledi.

HABERLER

Milletvekili aday adaylarından TTSO’ya ziyaret

 AK Parti Trabzon milletvekili aday adayları Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti....

“Uzungöl turizmde altın bileziğimiz”

 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon ve bölgede turizmi çeşitlendirmek ve yıla yaymak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Uzungöl bu konuda merkez noktamız. Her yörenin turizmde bir altın bileziği vardır. Uzungöl de Trabzon’un turizmde altın bilez...

TTSO’dan Batum’da turizm tanıtımı

 Trabzon Ticaret ve Sanayie Odası (TTSO), 11. Uluslararası Expo Batumi 2018 Turizm ve Otel Ekipmanları Fuarı’nda stant açarak, Trabzon ve bölgenin turizm imkânlarını tanıttı....

Trabzon TOBB'da üç isimle temsil ediliyor

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığına yeniden M. Rifat Hisarcıklıoğlu seçildi. Hisarcıklıoğlu, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu.​ TOBB Başkanlığına ilk kez 16 Haziran 2001'de seçilen Hisarcıklıoğlu, beşinci kez bu görevi yürütecek....

Doğanköy’de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı

 Trabzon’un Akçaabat İlçesine bağlı Doğanköy’de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı....

Tanitim Filmi Tanitim Filmi

DUYURULAR


Tanitim Filmi

HİZMETLER

FAALIYET TAKVIMI

« Nisan 2018 »
Pz Pt S Ç P C Ct
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

ANKET

Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz?

 

Telefon
Faks
E-mail
Sms
Yüz Yüze